PC açıldığında Chrome üzerinden farklı siteler açılıyor

Arkadaşlar Windows'un kendi antivürüsü üzerinden tam tarama yaptım PC ile alakalı bir şey çıkmadı. Kayıt defterinden açılış kısımlarında herhangi bir yabancı site bulamadım malware taraması yaptım. Daha önce web taraması yapmadığım için hiç bol bol 24 adet zımbırtı çıktı karantinaya aldırttım hepsini 2-3 keredir PC'yi açıp kapatıyorum bir sıkıntı olmadı teşekkür ederim hepinize. Üstteki arkadaşın dediği başlangıç kısmındaki tüm Chrome kısımlarını devre dışı bıraktım sorun çözüldü teşekkür ederim.

Biraz ondan biraz bundanla sorunu çözdüm anlayacağınız tekrar teşekkürler.

Merhab, a PC açıldığında Chrome üzerinden farklı siteler açılıyor. Tek bir tane şeklinde bu sorunu yaşamaktayım. Uzun süredir hiçbir şey indirmeme rağmen bugün sabah PC açıldığında bu site açıldı: Utopia | orijinaller. Farklı farklı şeyler de açılıyor. Ne yapabilirim?

Hayırlı olsun. Artık bir reklam virüsüne sahipsiniz.
Arkadaşlar Windows'un kendi antivürüsü üzerinden tam tarama yaptım PC ile alakalı bir şey çıkmadı. Kayıt defterinden açılış kısımlarında herhangi bir yabancı site bulamadım malware taraması yaptım. Daha önce web taraması yapmadığım için hiç bol bol 24 adet zımbırtı çıktı karantinaya aldırttım hepsini 2-3 keredir PC'yi açıp kapatıyorum bir sıkıntı olmadı teşekkür ederim hepinize. Üstteki arkadaşın dediği başlangıç kısmındaki tüm Chrome kısımlarını devre dışı bıraktım sorun çözüldü teşekkür ederim.

Biraz ondan biraz bundanla sorunu çözdüm anlayacağınız tekrar teşekkürler.

Konuyu çözüm olarak işaretleyin lütfen.

Geri
Yukarı