PC açıldıktan bir süre sonra SSD kullanımı %100 oluyor

efe yazgı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC açılışta sıkıntı yok. Açılıyor aradan 2-3 dakika geçiyor ve geçtikten sonra hemen disk kullanımı %100 oluyor. Ve ne olursa olsun asla inmiyor eskiden böyle bir sorun yoktu yeni daha bugün oldu. Gören yöneticisinde "System" ın kullandığını gösteriyor ama neden?

Arkadaşlar PC açılışta sıkıntı yok. Açılıyor aradan 2-3 dakika geçiyor ve geçtikten sonra hemen disk kullanımı %100 oluyor. Ve ne olursa olsun asla inmiyor eskiden böyle bir sorun yoktu yeni daha bugün oldu. Gören yöneticisinde "System" ın kullandığını gösteriyor ama neden?
Disk marka model ne acaba, SMART verileri ne durumda?

Ben her yerdeyim de sizi çıkartamadım :D

O zaman CrystalDiskMark diye bir yazılım indirip test sonucunuzu atmanızı ve hard disk sentinelkurup Smart sekmesinin fotoğrafını atmanızı isteyeceğim.

Linux konularında yardımcı olmuştunuz.

Ben her yerdeyim de sizi çıkartamadım :D

O zaman Crystal Disk Mark diye bir yazılım indirip test sonucunuzu atmanızı ve Hard Disk Sentinelkurup SMART sekmesinin fotosunu atmanızı isteyeceğim.
Hocam arkada bir işlem yapıyor ssd değerine baktığımda 800mb/sn değerine kadar çıktığını gördüm

Hocam arkada bir işlem yapıyor ssd değerine baktığımda 800mb/sn değerine kadar çıktığını gördüm
O zaman ek olarak görev yöneticisi fotosu da isteyeceğim hocam. Antivirüs kullanır mısınız, kullanmıyorsanız Kaspersky premiumu deneme sürümü olarak kurabilirsiniz.
Linux konularında yardımcı olmuştunuz.
Üç beş şeyden azcık ve ucundan olmak üzere anlarım, fazla değil :D Yardımcı olduysam ne mutlu.

O zaman ek olarak görev yöneticisi fotosu da isteyeceğim hocam. Antivirüs kullanır mısınız, kullanmıyorsanız Kaspersky premiumu deneme sürümü olarak kurabilirsiniz.

Üç beş şeyden azcık ve ucundan olmak üzere anlarım, fazla değil :D Yardımcı olduysam ne mutlu.
Kendi kendine gitti hocam şu anda kullanmıyor. Ama onun dışında karpersky önerir misiniz antivirüs yazılımım yok.

Kendi kendine gitti hocam şu anda kullanmıyor. Ama onun dışında karpersky önerir misiniz antivirüs yazılımım yok.
Öneririm, free versiyonu çoğu kişiye yeter.
Muhtemelen update falan yapmaya çalıştı hocam, tekrar yaparsa bunları isteyeceğim yine bigilendirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı