PC birkaç gün önce yavaşlamaya başladı

Ananassuyu

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, birkaç gün önce cihazım yavaşlamaya başladı. Yani ara sıra açınca yavaşlıyor (Windows menüsü geç geliyor, uygulamalar yavaş çalışıyor) ama yeniden başlatınca düzeliyor. Virüs taraması da yaptım ama hiçbir şey çıkmadı.
Sorun nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
@24099 hocam yardımcı olacaktır. GetSystemInfo programı ile sisteminizi tarayıp çıkan raporu burada paylaşın. Dropbox veya Google Drive'a yükleyip herkese açık yapıp paylaşın.

@24099 hocam yardımcı olacaktır. GetSystemInfo programı ile sisteminizi tarayıp çıkan raporu burada paylaşın. Dropbox veya Google Drive'a yükleyip herkese açık yapıp paylaşın.
Ek olarak imzamdan rapor 3 de paylaşabilirsiniz.

GetSystemInfo6.2.1.13.zip buyrun efendim.

Hocam ben değil @24099 hocam bakmalı. Onu etiketlerseniz bakacaktır. Ayrıca siz raporu değil programın indirme linkini atmışsınız. O program ile tarama yapacaksınız ve buraya atacaksınız taramadan sonra çıkan RAR dosyasını. Rehberi adım adım uygulayın lütfen.

Hocam ben değil @24099 hocam bakmalı. Onu etiketlerseniz bakacaktır. Ayrıca siz raporu değil programın indirme linkini atmışsınız. O program ile tarama yapacaksınız ve buraya atacaksınız taramadan sonra çıkan RAR dosyasını. Rehberi adım adım uygulayın lütfen.
pardon hocam bir yanlışım olmuş kusuruma bakmayınız
GSI6_EXCALIBUR_BURAK_12_17_2020_17_14_13.zip @24099 hocam arkadaşın dediği gibi yaptım bir bakarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı