PC İçin 100 TL Kablosuz Gamepad Önerisi

SonUmut

Hectopat
Daha fazla  
Dark Souls tarzı oyunlar ve FIFA olmak üzere çeşitli oyunları dizüstü bilgisayarımda rahat oynamak için kablosuz gamepad almayı düşünüyorum.
  • Logitech F310
  • Xbox 360
  • Dualshock 3
Yukarıdakiler arasında kaldım. İstediğim oyuna girdiğimde ayarlı olması örneğin FIFA'da pas ve şutun saçma tuşlarda olmasını istemiyorum. PC'de sıkıntı çıkarmasını istemiyorum ekstra ayarlarla uğraşmak gibi. Aslında Xbox'ın daha iyi olduğunu duydum ama yine de emin olamadım. Tutuş hissi nasıldır bilemem daha önce kullanma fırsatım olmadı. Başka tavsiyelerinizi de duymak isterim 100 TL'yı aşmadan tabi. :mutlu:

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde bu aralar FIFA ve gamepad alıp şöyle futbol oyunu oynayasım varda işte mağlum gamepad fiyatları çok uçuk olduğu için alamıyorum. Daha doğrusu ucuza da var gamepadler de işte aldım 10 TL ye hiç çalışmasa yeri yani tuşları bazen okuyor bazen okumuyor. Onun için almışken iyisini almak lazım. Neyse bunları niye yazdım bilmiyorum.:) Konuyu takipteyim ama. Bir de aldıktan sonra incelemesini veya kendi deneyimlerini paylaşırsan çok sevinirim bende 2-3 aya kadar almayı düşünüyorum da.:)

Karar verebilirsem yarın sipariş vermeyi düşünüyorum şuan iki ürün arasında kaldım Xbox 360 kablosuza bütçem yetmiyor.Xbox 360 kablolu veya Logitech f710 almayı düşünüyorum eğer orjinal olduğundan emin olduğum bir site bulabilirsem xbox tercih edeceğim.Orjinal olduğunu bildiğiniz bir site bulur link atarsanız sevinirim.Ürün elime geçince incelemeyi de buraya eklerim tabiki. :mutlu::mutlu:

Vatan bilgisayar da Xbox 360 kablolu ve kablosuz aynı fiyata satılıyordu. Bence oradakiler orjinaldir. Yine bütçen hangisine yeterse ve hangisi aklına yatarsa onu al ama Xbox 360' ı beğenmeyen yok yani bence önceliğin o olsun derim ama yine de senin kararın tabi. Hangisi içine sinerse onu al.:) Bu arada Xbox 360 kablosuz olanı alırsan yanında başka bir şey daha alman gerekiyormuş. Şimdi adı aklıma gelmedi, yani gamepadi bilgisayara bağlayabilmen için.onu da bir araştır.(y)

Logitech F710'u aldım bugün elime ulaştı 129 tl gibi bir fiyata xbox dan oldukça daha uygun bütçem ona yeterli değildi kablolu Xbox 360 gamepadi her yerde yan sanayi sanırsam orjinali yok.F710 a gelirsek kesinlikle tavsiye ederim.Witcher 3 , Dark Souls,Fifa 17 denedim usb takıp tuşları otomatik ayarlıyor xbox olarak görüyor gamepadi sadece internetten driver indirmek gerekli.Kablosuz olduğu için bağlantı kopuyor diye yorumlar okumuştum bende bağlantı kopması gibi durumlar olmadı gayet sağlıklı.Ürün gayet şık.Analoglar verdiği his de çok iyi.Tuşlara basınca çok ses çıkmıyor.LT ve RT trigerlarına alışmak uzun sürebilir biraz köşeli olmuş fakat alışınca sıkıntı olacağını sanmıyorum yaylı ve düzgün çalışıyor.Ne kadar basarsan o kadar gaz .:) Bilgisayar kablosuz mouselardakine benzer nano alıcı ile bağlıyoruz tak çalıştır mantığı.Ürün yeterince ağır ele tam oturuyor.Ben memnunum ve öneririm eğer aklında merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin seve seve aydınlatmaya çalışırım.:mutlu::mutlu:

Logitech F710'u aldım bugün elime ulaştı 129 tl gibi bir fiyata xbox dan oldukça daha uygun bütçem ona yeterli değildi kablolu Xbox 360 gamepadi her yerde yan sanayi sanırsam orjinali yok.F710 a gelirsek kesinlikle tavsiye ederim.Witcher 3 , Dark Souls,Fifa 17 denedim usb takıp tuşları otomatik ayarlıyor xbox olarak görüyor gamepadi sadece internetten driver indirmek gerekli.Kablosuz olduğu için bağlantı kopuyor diye yorumlar okumuştum bende bağlantı kopması gibi durumlar olmadı gayet sağlıklı.Ürün gayet şık.Analoglar verdiği his de çok iyi.Tuşlara basınca çok ses çıkmıyor.LT ve RT trigerlarına alışmak uzun sürebilir biraz köşeli olmuş fakat alışınca sıkıntı olacağını sanmıyorum yaylı ve düzgün çalışıyor.Ne kadar basarsan o kadar gaz .:) Bilgisayar kablosuz mouselardakine benzer nano alıcı ile bağlıyoruz tak çalıştır mantığı.Ürün yeterince ağır ele tam oturuyor.Ben memnunum ve öneririm eğer aklında merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin seve seve aydınlatmaya çalışırım.:mutlu::mutlu:
Peki analog tuşlarının sertliği nasıl? Yani bazı gamepadler de çok sert oluyor da onun için soruyorum, hani basması zor mu? :)

Peki analog tuşlarının sertliği nasıl? Yani bazı gamepadler de çok sert oluyor da onun için soruyorum, hani basması zor mu? :)
Analog ileri geri yaparken ağırlığını hissettiriyor o kısmı güzel ama tıklama kısmı biraz sert Dualshock3 ve diğer ucuz gamepadlerden sert basması hafif güçlü basmak gerekiyor.A, B, X, Y tuşarına bastığından biraz daha fazla kuvvet istiyor diyeyim.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı