PC için 700-800 TL arası Gamepad önerisi

Parana ve zamanına yazık edersin. Bu tarz satıcılar 10 çeşit çakma ürünü rastgele alıyorlar. Bu ürünlerin bir üretim dalgası belki iyi olabiliyor gerisi çöp. İstediğin rengi gönderme ihtimalleri bile çok düşük. 1 haftaya bozulmaz ise 1 aya bozulur, 1 aya bozulmasa 2 aya pert olur. Sen bilirsin.

Baktım da Monster'ın fiyatı bile uçmuş. Yazık hocam işin zor 🙁 Varsa birikmişin kıy paraya al bi Xbox Series kolu senden değerli mi.
Bi link atabilir misin hocam xbox gamepadi

Parana ve zamanına yazık edersin. Bu tarz satıcılar 10 çeşit çakma ürünü rastgele alıyorlar. Bu ürünlerin bir üretim dalgası belki iyi olabiliyor gerisi çöp. İstediğin rengi gönderme ihtimalleri bile çok düşük. 1 haftaya bozulmaz ise 1 aya bozulur, 1 aya bozulmasa 2 aya pert olur. Sen bilirsin.

Baktım da Monster'ın fiyatı bile uçmuş. Yazık hocam işin zor 🙁 Varsa birikmişin kıy paraya al bi Xbox Series kolu senden değerli mi.
Hocam bi xbox kolu linki atabilir misin?

En ucuz 2000 lira 😅 Ve site güvenilir mi bilmiyorum tabii. Bu arada sadece bluetooth bağlantılı galiba.
Hocam bluetoothla oyun oynamayı pek tercih etmiyorum ya.Valla çok arada kaldım

Kısa süre önce futbol oyunlarına sarıp gamepad almaya heves ettim, ilk kez alacağım ve bilgisayar üzerinden oynayacağım. İlk kez alacağım için fazla para ödemek istemiyorum. Bütçeyi biraz daha arttırabilirim tabii. Önerileriniz nelerdir? Biraz araştırdım ve F710 modeline baktım. Pil sorunu falan filan içim pek ısınmadı. Ne önerirsiniz?
Bu arada gamepad ile futbol oyunlarının yanında hikaye oyunlarını da oynamayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı