PC İçin Gamepad Önerisi

aziz2112

Kilopat
Almak istediğim gamepad'ler bunlar ;

1) Xbox One veya
2) X box 360
3) DS4
4) Logitech F710

Windows 10 kullanıcısı olarak 1-2-3 için daha yakınım diyebilirim, bunlardan hangisini aldığımda tam verim alırım yani söylemek istediğim konsolda nasıl çalışıyorsa geri bildirimleri olsun, titreşimleri olsun, bende de öyle çalışsın o zevki alayım diye diyorum. Tek tek de ayar yapmak istemiyorum konsol mantığı tak çalıştır olayı var mıdır? Steam, Origin, Uplay den oynayacağım oyunları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 kontrolcusu aldım, oynadığım hiçbir oyunda sıkıntı çıkartmadı direk tanıdı oyunu :)
Fiyatının ucuz olması sebebiyle bunu tercih ettim, 90tl'e kablolu modelini aldım.

Xbox One S gamepadi almanızı öneririm.
One ile One S arasında bir fark var mıdır ? One S'lerdeki kulaklık girişli cihazlar PC de çalışıyor mu ?

Xbox 360 kontrolcusu aldım, oynadığım hiçbir oyunda sıkıntı çıkartmadı direk tanıdı oyunu :)
Fiyatının ucuz olması sebebiyle bunu tercih ettim, 90tl'e kablolu modelini aldım.
One veya One s ile arasındaki çok fark var mıdır ? Kullanış olarak, zevk olarak.

TX FreeShot 2.4GHz Kablosuz al her oyunda kullanabiliyorsun. p3 tuşuna basılı tutunca xbox gamepad olarakta okuyor. Fiyatıda çok uygun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı