PC İçin Gamepad Önerisi

Redarchy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Eminim bu konudan milyon tane açılmıştır ama konu hakkında özel bir durumum olduğundan yeni bir konu halinde sormak ve araştırmak istedim.

Elimde Snopy SG-401J gamepad var. Bilgisayarımda özellikle FIFA 20 oynarken skillmovelar, şutlar vs. esnasında yönlendirmeleri yapamıyorum. Açıkçası ara yönleri görmüyor veya çok zor görüyor bu gamepad. Ya da benim ayarlarımda hata olabilir emin değilim ancak yine de bu durumun gamepadden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü dışarıda PS kafelerde vs. DS4'ler ile de oynadım ve onlarda sanırım hassasiyet daha yüksek olduğundan daha rahat hareketler vs. yapılabiliyor.

Yalnızca FIFA değil, genel olarak gamepad ile bilgisayarımda oyun oynamak için hassasiyeti ve kullanım kolaylığı olan düzgün bir gamepad önerisi istiyorum. Bütçem 100-150 arasına aşmayacak şekilde, en fazla150 liradır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı