PC için kablosuz gamepad önerisi

spekülatör

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. PC için kablosuz gamepad arıyorum kablolu olunca bir zamandan sonra belime ağrı giriyor. Yatarak oynamak istiyorum. İnternette replika DS4 vardı ama tavisye etmediler. Genelde hikaye oyunları oynayacağım. Bütçem 500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende replika DS4 var orijinali ile hiçbir farkı yok bu replika işi sanırım biraz da şansa bakıyor aldım 2 günde bozuldu diyenler de var benim gibi aylardır kullanıp şikayeti olmayan da tercih sizin.

Hocam kullandığınız kolun linkini alabilir miyim? Bir de çoğu oyunu destekliyor mu?

Hocam kullandığınız kolun linkini alabilir miyim? Bir de çoğu oyunu destekliyor mu?

Link

Hocam benim görebildğim kadarıyla güncel oyunların hepsi destekliyor. FIFA 22 ve Detroit Become Human oynadım. İkisi de kolu tanıyıp PS işaretlerini kullandı hatta Detroit'te kolu hareket ettirerek ve touchpad kullandığınız yerler ver onlar da çalışıyor. Steam'de kontrolcü ayarlarına baktığınızda kolu DualShock4 olarak görüyor. PC'ye ve andriode Bluetooth ile de bağladım sorunsuz çalışıyor. Sormak istediğiniz başka şeyler varsa cevaplayabilirim. Tekar söyleyeyim bu iş biraz da şansa bakıyor. Ben aldığım satıcıdan linki paylaştım ancak eğer satıcı tarafı ğrğn tedarikçisini değiştirdiyse ürün problemli olabilir. İyi Sosyaller.

Link

Hocam benim görebildğim kadarıyla güncel oyunların hepsi destekliyor. FIFA 22 ve Detroit Become Human oynadım. İkisi de kolu tanıyıp PS işaretlerini kullandı hatta Detroit'te kolu hareket ettirerek ve touchpad kullandığınız yerler ver onlar da çalışıyor. Steam'de kontrolcü ayarlarına baktığınızda kolu DualShock4 olarak görüyor. PC'ye ve andriode Bluetooth ile de bağladım sorunsuz çalışıyor. Sormak istediğiniz başka şeyler varsa cevaplayabilirim. Tekar söyleyeyim bu iş biraz da şansa bakıyor. Ben aldığım satıcıdan linki paylaştım ancak eğer satıcı tarafı ğrğn tedarikçisini değiştirdiyse ürün problemli olabilir. İyi sosyaller.

Ölü bölgesi nasıl hocam hem analog hem triggerların?

Ölü bölgesi nasıl hocam hem analog hem triggerların?

Steam'de test yapmıştım analoglarda ölü bölge yok triggerlar içinse varsayılan ayararda bana %30-%40 basmak zor geldi "DS4 Windows" isminde bir yazılım var DualShock4'ün tüm ayarlarını yapabildiğiniz oradan basma modunu değiştirince daha kolay oldu.

Geri
Yukarı