PC için oyun kolu önerisi

Bütçe
En fazla 150₺

Oberstleutnant

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Arkadaşlar The Witcher® 3: Wild Hunt oynuyorum fakat klavye ve fare ile insan yoruluyor. Bunun için oyun kolu arıyorum. The Witcher® 3: Wild hunt oynarken sorun çıkartmayacak, belki ileride yine hikâyeli oyunlarda kullanabileceğim bir oyun kolu arıyorum. Xbox'ın tarzı hoşuma gidiyor fakat oldukça pahalı. en fazla 150 TL verebilirim. kablosuz olursa bilgisayarı televizyona da bağlayabilirim. Xbox tarzında olursa daha iyi olur. ben birkaç tane ürün buldum onlara da yorumunuzu bekliyorum.

Örnekler:
Xbox muadili,
Frisby FGP-230U,
Hadron HD305.

Arkadaşlar The Witcher® 3: Wild Hunt oynuyorum fakat klavye ve fare ile insan yoruluyor. Bunun için oyun kolu arıyorum. The Witcher® 3: Wild hunt oynarken sorun çıkartmayacak, belki ileride yine hikâyeli oyunlarda kullanabileceğim bir oyun kolu arıyorum. Xbox'ın tarzı hoşuma gidiyor fakat oldukça pahalı. en fazla 150 TL verebilirim. kablosuz olursa bilgisayarı televizyona da bağlayabilirim. Xbox tarzında olursa daha iyi olur. ben birkaç tane ürün buldum onlara da yorumunuzu bekliyorum.

Örnekler:
Xbox muadili,
Frisby FGP-230U,
Hadron HD305.

PS3 kumandaları çalışmıyor Frisby'i denemedim Xbox 360'da aşırı eski bilmiyorum.

Klayyeye alis futbol dovus ve araba yarisinda joistik kullan cok iyi bir şey olmasina gerek yok adi bir şey yeter 25 liraydi en son fiyatlari kolun denesi.

En sevdiğim favori oyun 😍X box 360 kolu güzel bir seçenek. Kablolusunu al Wireless liden memnun kalmamıştım. Daha da uzattım bendeki kablolu X box Gamepad'i ara USB kablo aldım.
FIFA 21 102 ekranda oynuyoz.😎

Geri
Yukarı