PC için sağlam ses sistemi tavsiyesi

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba... Uzun zaman önce alacaktım ama olmadı şimdi arkadaşlar 1+1 basit ucuz bir şey kullanıyorum ama çok çok daha yüksek sesli kaliteli bir hoparlör istiyorum.. Film izleyen birisiyim bu yüzden odanın köşelerine hoparlörleri koysam bir efekt yaratmış olur muyum? Veya ne yapmam lazım filmin sesini odanın her tarafından yani sesin bütünleşmesi için? Yani sizce buna gerek var mıdır? Hangi ürünü tavsiye edersiniz? Türkiye den mi yurt dışından mı almalı? Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

Gözüme kestirdiğim bu ama kolon sayısı az: TRUST 21749 100 W 2.1 Speaker Set

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Nommo cok guzel bir urundur.Hem Chroma isiklari mevcut gorsel anlamda super. Hem de ses kalitesi muazzam.
Ayni zamanda benim fikrimce Trust markasina o kadar para vermek sacma.Onun yerine Logitech Z506 alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Creative T3300 kullanıyorum memnunum. Fiyatı sizin bütçenizle hemen hemen aynı bir bakın derim.

Aslında bir arkadaşımda vardı creative gerçekten güzel sesi vardı dayanıklıydı ama bilemiyorum hani odanın her tarafından ses gelebilecek türden bir sistem de olur veya 2+1 de olur ama tabi ki o filmin oyunun hissiyatını verecek bir türden olursa iyi olur çok bir bütçem de yok ama 1000 TL ye kadar çıkabilirim ama fiyatı daha uygun bir şey olursa iyi olur.. Ve sizce yurt dışından alınır mı böyle bir sistem?

Sağlam ev tipi arıyorsanız harman-kardon ve bose öneririm. Hatta tek geçerim. Bütçenizi bilmiyorum tabi, sağlam bir ses sistemi sorduğunuz için bunları öneriyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı