PC için titreşimli ve kablolu gamepad önerisi

Zelensky

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. 500TL bütçem var. Laptopta kullanmak için titreşimli ve kablolu gamepad arıyorum. PC için çıkan her oyuna uyumlu olması lazım. GoW, Battlefield, FIFA, ETS, Forza. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Çok iyi gamepad önerisi varsa bütçe biraz aşılabilir.

Selamlar. 500TL bütçem var. Laptopta kullanmak için titreşimli ve kablolu gamepad arıyorum. PC için çıkan her oyuna uyumlu olması lazım. GoW, Battlefield, FIFA, ETS, Forza. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Çok iyi gamepad önerisi varsa bütçe biraz aşılabilir.
Dualshock 3 kablolu şekilde bağladıktan sonra yazılımını kurarsanız bütün oyunlarda çalışıyor. Titreşimi de sorunsuz çalışıyor. Fakat daha kaliteli Gamepad bulabilirsiniz o bütçeye.

Selamlar. 500TL bütçem var. Laptopta kullanmak için titreşimli ve kablolu gamepad arıyorum. PC için çıkan her oyuna uyumlu olması lazım. GoW, Battlefield, FIFA, ETS, Forza. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Çok iyi gamepad önerisi varsa bütçe biraz aşılabilir
Kablolu demişsin ama laptopta yakın mesafe oynayacağından bunu kullanabilirsin gecikme yapmaz fazla ben yıllardır kullanıyorum.
LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kablolu demişsin ama laptopta yakın mesafe oynayacağından bunu kullanabilirsin gecikme yapmaz fazla ben yıllardır kullanıyorum.
LOGITECH F710 KABLOSUZ GAMEPAD fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Kablolu arıyorum hocam.
Dualshock 3 kablolu şekilde bağladıktan sonra yazılımını kurarsanız bütün oyunlarda çalışıyor. Titreşimi de sorunsuz çalışıyor. Fakat daha kaliteli Gamepad bulabilirsiniz o bütçeye.
Dualshock 4 önerir misiniz?

Son düzenleme:
Eğer paranız yetiyorsa Xbox gamepadları daha iyi bence. DualShock'lar bana göre çok çabuk eskiyor ve bozuluyor. İkinci el düzgün Xbox kolu bence mantıklı bir seçenek.

Ben daha önce hep PlayStation kullanmıştım o yüzden PS diziliminde önerebileceğiniz gamepad var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce hep PlayStation kullanmıştım o yüzden PS diziliminde önerebileceğiniz gamepad var mı?
Eğer dikkatli bakarsanız kola PlayStation kolları işini görür bence. Zaten açık kodlu bir driver var bütün oyunlarda Xbox gamepadi olarak gösteriyor hem de titreşimi de çalışıyor.

Geri
Yukarı