Çözüldü PC ilk açıldığında sol click sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MayDesigner

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Pc Programcılığı
Profil Kapağı
1523610712
Windows 7 bilgisayarım. Masaüstü ilk yüklendiğinde mouse ile bir klasöre veya tiklanabilen bir exe ye bir kere mouse sol Click yaptığimda tiklanilan exe veya klasörü 15 veyahut 20 kere açıyor. Format çözer dedim Win 10 kurdum. Aynı sorun devam ediyor. Mouse problem diye düşündüm farklı mouse denedim sorun değişmedi.

Çözüm
Denedim :(. Sorun sadece Windows ilk yüklendiğinde oluyor. Masaüstünde iken klavye ile bir tuşa bastığımda Click olayı kalmıyor. Her Windows açılışta klavye ile bir aksiyon yapmam gerekiyor. PC'yi ailemde kullanıyor. Geçen babam masaüstündeki Chorome'u 30 kere falan açmış. :/

Çözüldü. Kasaya sonradan taktığım RAM uyuşmazlık yapıyormuş. RAM'i çıkarınca problem çözüldü. Teşekkür ederim.
Denedim :(. Sorun sadece Windows ilk yüklendiğinde oluyor. Masaüstünde iken klavye ile bir tuşa bastığımda Click olayı kalmıyor. Her Windows açılışta klavye ile bir aksiyon yapmam gerekiyor. PC'yi ailemde kullanıyor. Geçen babam masaüstündeki Chorome'u 30 kere falan açmış. :/

Çözüldü. Kasaya sonradan taktığım RAM uyuşmazlık yapıyormuş. RAM'i çıkarınca problem çözüldü. Teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı