PC kasası stokları ne zaman yenilenecek?

hardcover

Zeptopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 9 7900x-- asus rog strix x670e-a --arctic liquid freezer II-- asus gtx 1070-- hyperx fury 6000 mhz cl36-- samsung 960 evo-- 256gb seagate 1tb-- msı mpg a1000g
2 gün önce aldığım Cooler Master TD500 V2 kasama almış olduğum Arctic 360 lf II soğutucumun kasanın üst tarafına uymadığını Cooler Master yetkilisiyle konuşmam ile öğrenmiş oldum. Üst tarafa takabileceğim kasaları artık az az buz biliyorum ama neredeyse hiçbirinin stoku şu anda bulunmuyor. Acaba yakın bir zamanda Lian Li fractal darkFlash Phanteks kasaların ne zaman geleceğini bilen var mı?

Cooler Master TD500 v2'de üstte 360mm desteği var görünüyor sitesinde.

Kalınlık da kolay kolay sorun olmamalı, nasıl bir sorun yaşadınız?

67.5 cm bir kalınlığı olduğu için anakart ile çarpacağını veya direkt uymayabileceğini söylediler o yüzden iade ettim evet takanlar var ama bendeki anakart bir tık daha kalın ve soğutma çubukları bir tık kalın.
Anakartım ASUS ROG STRIX X670E-A
Bu yüzden emin olmadan almak istemedim.
Antec DF800 flux önerildi bana ama ön paneli çıkarıldığı zaman 4 derece gibi bir fark yaratıyor kullanacağım işlemci çok ısınacağı için onu da tercih etmedim.
Lian Li 216 tercih etmek istiyorum ama onların da qp ye sorduğum kadarıyla stokları nisanın 2. haftasında geleceğini söylüyorlar.
Ve bir tık güncel bir kasa olmasını da istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı