PC kasası üstte mi, altta mı daha iyi olur?

Görsel zevk ifade ediyorsa senin için yanında dursun. Ama rahat bir hava sirkülasyonu için PC'nin belli bir mesafe etraf açıklığı olsa daha iyi olur.

Altta kullanın. Ekonomiye can verin. İki anakart değiştirdim sırf kasa yerinden tasarruf edeyim diye ben. Birinde bira, diğerinde kahve ile anakartı yıkadım. İlkinde zoruma gitmemişti; 450 TL'ye çift sipariş verdim diye ama üçüncü zoruma gitti yalan yok. Odamda 1-1.5 senedir yatan B450M anakart yatıyor iki tane.

Kasa güzel görünüyor ama bütün fanlar havayı dışarı mı veriyor ben mi yanlış görüyorum? Masanda PC oynamak dışında başka bir şey yapmıyorsan bence üstte kalsın o estetiği görmek güzeldir. Yok yazı yazarım başka şeyler yaparım diyorsan aşağı koy tabii ki.

Bence üstte güzel durmuş bu arada şu monitör ben hariç herkeste var galiba keşke alsaydım.

Bende eskiden üste alırdım şimdi aşağıya koydum artık üste kullanamıyorum. Gerçekten de çok büyük bir alan kaldı bana rahatladım tavsiye ederim.

Görsel zevk ifade ediyorsa senin için yanında dursun. Ama rahat bir hava sirkülasyonu için PC'nin belli bir mesafe etraf açıklığı olsa daha iyi olur.

Görselliği bayağı tatmin ediyor

Evet kardeşim görsel olarak da bayağı iyi duruyor ama fareye fazla hareket kalmadı

O zaman oyun performansını etkiler en mantıklısı aşağı koy. Hem şuan fark ettim sanırım oradaki konumunda peteğe çok yakın ısı problemide yaşatabilir.

Bence üstte güzel durmuş bu arada şu monitör ben hariç herkeste var galiba keşke alsaydım.

Fiyat performans için almıştım aralıkta 3900'e bayağı iyi parasının hakkını veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…