PC kendi kendine yeniden başlıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarımda oyun oynarken veya bazen oynmadığım zaman bile PC kapanıyordu. Ancak ekran kartım ve CPU sıcaklığım gayet normaldi. Sonra OCCT ile sırasıyla CPU ve GPU testi yaptım. Hiçbir şey olmadı. Sonra Power testine bastığım anda PC reset attı. Sizce neden?

Arkadaşlar benim bilgisayarımda oyun oynarken veya bazen oynmadığım zaman bile PC kapanıyordu. Ancak ekran kartım ve CPU sıcaklığım gayet normaldi. Sonra OCCT ile sırasıyla CPU ve GPU testi yaptım. Hiçbir şey olmadı. Sonra Power testine bastığım anda PC reset attı. Sizce neden?
PSU arızalı hocam muhtemelen. Çünkü gpu ve cpu testi yapmışsınız. Testte iken anlık watt çekimi fazla olur yükte olduğu için parça. Ama testte sorun çıkmadı dediniz. Bundan dolayı dediğim gibi sorun PSU.

Aynı sorun bende de vardı benim PC'de üretimden kaynaklı anakart hatası vardı.

Geri
Yukarı