PC nasıl toplanır (!)

Maden suyu limon ve tuz koysak o tepkimeyle daha çok FPS alacağımızı düşünüyorum. Bir de yağ döksek tadından yenmez (yemeyin çünkü daha işimiz bitmedi) İçine azcık hıyar doğrasak mis gibi.

Hocam keşke SSD yerine HDD koysaydınız. HDD SSD'den daha hızlı olur bu sistemde. Üstelik sistemide beğendim. Satın aldım. Sonuçta Turbox ismi çok havalı bir isim ismine çekmiştir kesin(!).

Hocam aynı sistem bende de var. Mayın Tarlası'nda 15 fps alıyorum. Ekran kartının bağlantı yerlerini silgiyle sildim ama sorun çözülmedi?!?!?

Açacakla RAM'ı açın sonuçta boyu uzun oluyorya performansıda artar.

Siz ne dediğinizin farkında mısınız? Açacakla RAM’in ne alakası var? Bu bir bilgisayar toplama konusu saçmalamayın. Yani insanlar her zaman yeni bilgisayar alamıyor siz de gelmişsiniz açacakla açın diyorsunuz. Ya hakikaten sosyalin durumuna şaşıyorum. Hakikaten ya. Adam gelmiş açacakla aç diyor. Hocam her işin bir adabı vardır. Tirbüşonsuz olur mu? Kanırtacaksınız. Pinler kısalacağı için daha hızlı bir sonuç alacaksınız. Bu iş böyledir. Yapacaksanız tam yapacaksınız.

Gamers Nexus'un disappointment pc videosuna tokat gibi cevap olmuş konu.

Edit: Hala The Verge'ün pc'sinin çok daha kötü olduğunu düşünüyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Peki aklıma bu videonun gelmesi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekran kartı o sisteme olmamış bir Turbox RX 580 koymanız daha iyi olurdu(!)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…