PC oyun tavsiyesi

perseyuz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Ryzen 5 3600, 5700XT ekran kartlı sisteme sahibim. Steam indirimlerinde alacağım, tavsiye ettiğiniz oyunlar var mı? Güzel bir hikayesi olan veya multiplayer fps oyunu arıyorum. Görünce hoşuma giden insurgency sandstrom ve black desert oyunları var bu iki oyunu tavsiye eder misiniz veya ayrıyetten tavsiye edeceğiniz oyun var mı? Oynayıpta sevdiğim oyunlar şu şekilde; Witcher 3, CS GO, FM, ETS 2

Ryzen 5 3600, 5700XT ekran kartlı sisteme sahibim. Steam indirimlerinde alacağım, tavsiye ettiğiniz oyunlar var mı? Güzel bir hikayesi olan veya multiplayer fps oyunu arıyorum. Görünce hoşuma giden insurgency sandstrom ve black desert oyunları var bu iki oyunu tavsiye eder misiniz veya ayrıyetten tavsiye edeceğiniz oyun var mı? Oynayıpta sevdiğim oyunlar şu şekilde; Witcher 3, CS GO, FM, ETS 2
Bende 3600x 5700xt li sistem kurmak üzereyim. Sendeki parçalar ile baktığında memnun kaldığın kalmadığın ekipmanların nelerdir.

Bende 3600x 5700xt li sistem kurmak üzereyim. Sendeki parçalar ile baktığında memnun kaldığın kalmadığın ekipmanların nelerdir.
Maalesef pek deneyimleme şansım olmadı. Sistemi kurup 3-4 gün deneyip geri dönmem gerekiyordu. Okulumdan dolayı memleketimde kalamadım.

Kesinlikle Path Of Exile ı tavsiye ediyorum sana çok ayrıntılı öğrenincede zevkli bir oyun. Aklı başında adam oyunu çok kafa yormak isemezsen tavsiye etmem.
Adata xpg ramlerdende ssdlerdende uzak dur. Hiç memnun kalmadım. Kronik sorunlu modeller eni yisi markadan komle uzak dur.

Dragon age serisine başla derim öncelikle. Witcher 3 oynadığına göre seviyorsun hikaye odaklı rol yapma oyunlarını herhalde ama Dragon Age Witcher 3'ten çok daha iyi bir rol yapma odaklı oyundur. Hikayesi tamamen bizim kontrolümüzdedir ve ana karakterini istediğimiz gibi şekillendirebiliyoruz. Hala oynamadıysan başla. O sistemle 3. oyunu inqusition'nu 2K'da ağlatırdın ama hikayeyi anlaman için önceki iki oyunu oynamaz lazım. 4K monitörün varsa öyle açarsın. Genede oyunların grafikleri dönemlerine göre harikaydı. 2009-2011.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı