PC sarmıyor

Eğer kalabalık ve iyi bir arkadaş grubuna sahipseniz birlikte Minecraft falan oynayabilirsiniz.
Asosyalim hocam arkadaşım yok.

Hocam mesela RDR2 gibi bir oyunda görev veya adam öldürme temalı takılıyorsanız takılmayın hiç boş verin oyunun sizden ne istediğini. Gidin örneğin balık tutun hayvan avlayın doğada yürüyün manzaraya bakın. PS4'te ne oynadınız tam olarak?
Hocam haklı olabilirsiniz hikayesini biliyordum önceden çok izlemiştim oyun beni saldığında direkt katliyam yaptım.

Arkadaşlar 2024 başı bir PC topladım ve bir sürü oyun deneyimledim. RDR 2, CoD Warzone, Days Gone, Elden Ring, Sekiro, GoW ve Valorant gibi FPS oyunlarını oynadım fakat oynayasım gelmiyor. Çoğu oyunda 1 saat bile oynamadım en fazla FPS oyunu oynamışımdır. Fakat bu oyunları izleyince keyif alıyorum ama oynayınca o kadar sıkılıyor ki canım anlatamam. Bir yayını oturur 7 saat izlerim fakat bir oyunu 2 saat oynayamıyorum. Deprem dolayısıyla kuzenimlerde kaldım 3 ay boyunca PS4 ile günde 7 veya 8 saat oynamışımdır ve benim PC her oyunu 2K veya 4K ile ultrada rahat oynatmasına rağmen PC sıkıyor. Hangi oyunları önerirsiniz?
Hangi tür oyunları istiyorsunuz?

Arkadaşın varsa CS Valorant gibi oyunlar oyna.
Malesef yok.

Bilgisayarı eğer ihtiyacınız yoksa satın, bir hobi edinmek veya bir hobiniz varsa onun üstüne profesyonelleşmek için kullanın bence o parayı. Tamamen öneri bu arada.

2 adet PC var hocam ikside RTX 4080 biri laptop biri masaüstü bir de kardeşimin RTX 4060 bilgisayarı var büyük ihtimalle ona veririm.

Geri
Yukarı