PC satıp PS5 almaya değer mi?

Daha piyasada ps5in gücünü kullanacak oyun yok.Ps5 icin özel optimizeli güncellemesi cok oyun yok.Oyunlar cok pahalı.Ps5 hevesin varsa en uygun zaman 3 sene sonradır

Bence Ps5 alacağına para biriktir dual sense Al bilgisayara bağla oyna. Ps5'ten daha iyi sistemin var sakın.

Pc ile oyun oynamıyorsan ve kullanmıyorsan alınabilir fakat fikrimi sorucak olursan ben almazdım.

Elinde ki sistem PS5'in tek yumrukla canını alır.

Benim PlayStation hakkında çok fazla bilgim var. Hiç düşünmeden alırdım, hem şık hem de oyun bakımından konsol öneririm. Oyun fiyatlarına bakma. İlk çıktığında 700TL, 2-3 ay sonra 200TL. %100 bizzat garanti veriyorum. Oyun oynayacaksan ps5.

Kendine müzisyen'i biliyor musun, yayıncı? Adamın bilgisayar 30000TL, PS5 benim bilgisayarımdan iyi diyor.
Kısacası oyun mu, PS5%100 net!

Ps5'e adam gibi özel ve güzel oyunlar çıksın ve oyunların, fiyatı düşsün (büyük ihtimalle olmayacak) sistemin çok iyi satma hata edersin tabii ps5'e iyi oyunlar çıkınca bir düşünebilirsin

Hayatındaki en pişman olduğun şeylerden olur sakın deyim ha PS5 için PC satılmaz 700 TL her oyun 2 tane oyun için.

Hem zaten ikisi ayrı şeyler PC ile her şeyi yapabilirsin PS 5 ile sadece oyun oynayabilirsin.

Böyle bir sistemle bunu düşünmeniz üzdü hocam 1660 Super'le yetinmeye çalışıyoruz biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…