PC SG-302 Gamepad'i algılamıyor

Berat ULUTAŞ

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Benim sorunum şu şimdi ben gamepad ile oyun oynayacaktım ama PC gamepad i algılamadı, USB girişlerinin birinde kulaklık birinde ise gamepad vardı, kulaklıkta sıkıntı yok ama gamepad çalışmıyor. Sonra acaba gamepadin takıldığı USB girişindemi sıkıntı var diye kulaklığı çıkardım onun olduğu USB girişine gamepadi taktım ama yine olmadı. Gamepad takılıyken arada sırada PC'den yeni bir aygıt takılmış/çıkarılmış sesleri geliyor. Gamepadin markası "SG-302". Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde algılanmayan veya oyunlarda çalışmayan oyunları gamepadları Xbox 360 kolu olarak tanıtıyor. Son derece basit bir arayüze sahiptir. İndirme linki: Xbox 360 Controller Emulator

Yarın indirip geri döneceğim hocam teşekkürler.
Genelde algılanmayan veya oyunlarda çalışmayan oyunları gamepadları Xbox 360 kolu olarak tanıtıyor. Son derece basit bir arayüze sahiptir. İndirme linki: Xbox 360 Controller Emulator

Yok hocam olmadı. Anladığım kadarıyla da zaten bu uygulama PC'nin algıladığı ancak oyunun algılamadığı şeylerde yarıyor çünkü X360ce programı da algılamadı gamepad i.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı