PC şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran veriyor

glypeeh

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
Geforce GTX 1660 Super
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500X 6-Core Processor
Arkadaşlar PC 2 buçuk yılllık falan son zamanlarda şifreyi yazdıktan sonra siyah ekran veriyor masaüstü gelmiyor aç kapa ile olmuyor kalıcı bir şekilde düzeltmenin yolu var mı? Bütün yolları denedim ama olmuyor zaten lisansın süresi dolmak üzere Valorant'a bile girmiyor. Yeniden başlat falan diyor başlatıyorum gene yeniden başlat diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam format denediniz mi? Ayrıca hiç mi açılmıyor şuan? Şöyle bir şey var onu deneyin : Siyah ekran geldikten sonra 5 Dk bekleyin ardından bilgisayarınızı uyku moduna alın ardından geri açın. Nedeni bilinmese de bu hata bazı windows 10 cihazlarda olabilmekte.
Ben de yaşamıştım bu şekilde açılıyor 5 dk beklemenize gerek yok 1 dk bekleyin yeter.

Tabi her seferinde bunu yapıp da açıyorsunuz.

Hocam format denediniz mi? Ayrıca hiç mi açılmıyor şuan? Şöyle bir şey var onu deneyin : Siyah ekran geldikten sonra 5 Dk bekleyin ardından bilgisayarınızı uyku moduna alın ardından geri açın. Nedeni bilinmese de bu hata bazı windows 10 cihazlarda olabilmekte.
Ben de yaşamıştım bu şekilde açılıyor 5 dk beklemenize gerek yok 1 dk bekleyin yeter.

Tabi her seferinde bunu yapıp da açıyorsunuz.
Bazen tek te masaüstü ekranı geliyor ama şifreyi girdikten sonra Lütfen Bekleyiniz diyor sonra siyah ekran çıkıyor bir ara siyah ekran da öyle 2 3 dk bekledim masaüstü geldi ama hep böyle olması can sıkıyor formattan sonra PC kafayı yemeye başladı zaten

Bazen tek te masaüstü ekranı geliyor ama şifreyi girdikten sonra Lütfen Bekleyiniz diyor sonra siyah ekran çıkıyor bir ara siyah ekran da öyle 2 3 dk bekledim masaüstü geldi ama hep böyle olması can sıkıyor formattan sonra PC kafayı yemeye başladı zaten
Hocam Format USB'nizi yenileyin. Tekrar formatlayın.

Geri
Yukarı