Çözüldü PC USB'den başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir13

Hectopat
Merhaba belleklerimi test etmek icin Memtest86 yazılımını Technopat rehberine bakarak USB belleğe yazdım. Daha sonra PC'yi yeniden başlatıp boot menüsünden flash belleğimi seçmeme rağmen masaüstüne atiyor.

Dosya Ekleri

• IMG20220824164339.jpg
    IMG20220824164339.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG20220824163941.jpg
    IMG20220824163941.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Ben geçen bunu yaptım ama boot etmedim, bunu düzeltmen için CMD üzerinden flaşı formatlaman lazım.

Boot menüsünden çalıştırmadın mı yazılımı.

Ben geçen bunu yaptım ama boot etmedim, bunu düzeltmen için CMD üzerinden flaşı formatlaman lazım.

USB'ye sağ tıklayıp biçimlendirme kısmından yapsak ayni islem olmuyor mu? Ben yapacaktim fakat dosya sisteminde hangisini seçeceğimi bilmediğim için ellemedim.

Sistemimde uefı desteği yok ama acaba ondan dolayı mi oldu? Ben bu linkten indirdim. MemTest86

Edit: UEFI desteği olmayan sistemler ibaresi varmış görmemişim benim hatam. Şimdi onu deneyeceğim

Boot menüsünden çalıştırmadın mı yazılımı.

USB'ye sağ tıklayıp biçimlendirme kısmından yapsak ayni islem olmuyor mu? Ben yapacaktim fakat dosya sisteminde hangisini seçeceğimi bilmediğim için ellemedim.

Sistemimde uefı desteği yok ama acaba ondan dolayı mi oldu? Ben bu linkten indirdim. MemTest86

Edit: UEFI desteği olmayan sistemler ibaresi varmış görmemişim benim hatam. Şimdi onu deneyeceğim

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı