PC Zorlanınca Mavi Ekran Veriyor

3503

Kilopat
Ben PC'ye Windows 8 yüklemiştim. Crysis 2' yi yarım saat oynuyodum mavi ekran(üzgün yüz) veriyodu. Hep ne zaman PC zorlansa mavi ekran niye veriyor ? Onun yüzünden Windows 7'ye döndüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir soru mu ? Yoksa sadece Windows 8'i sorgulayıp verdiğiniz kararı bildirmek için mi geldiniz ? Erken karar vermiş olmasaydınız sizden Minidump klasöründeki dosyaları, bize göndermenizi isteyecektik. Büyük ihtimalle de sorununuz çözülecekti. Sistem sorununuzu işletim sistemine atmayın!

Eğer hala dönmediyseniz, sistem özelliklerini düzgün ve açık bir şekilde belirtir misiniz ?

Bu bir soru mu ? Yoksa sadece Windows 8'i sorgulayıp verdiğiniz kararı bildirmek için mi geldiniz ? Erken karar vermiş olmasaydınız sizden Minidump klasöründeki dosyaları, bize göndermenizi isteyecektik. Büyük ihtimalle de sorununuz çözülecekti. Sistem sorununuzu işletim sistemine atmayın!

Eğer hala dönmediyseniz, sistem özelliklerini düzgün ve açık bir şekilde belirtir misiniz ?

Zaten sisteme suç atmıyorum da galiba biraz sinirli yazmışım. Windows 8 güzel ama bende hep bu problem çıktı. Arkadaşımda çıkmıyordu. Zaten PC'yi değiştireceğim ama yine de ben mi yanlış bir şeyler yapıyorum diye sordum.

Yine yazıyım sistem özelliklerini:
Galaxy Geforce 9500 GT
3 GB RAM
İntel Core 2 Duo E 4500 2.20 ghz
MSI-N1996 Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Mavi ekran hatası hiç bir zaman Windows ile alakalı olmaz. Belli ki virüs girmiş Windows atınca da silinmiş siz de Windows 7 kurdunuz diye düzeldi sanıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı