PC'de DualSense nasıl deneyim sunuyor?

Hocam selam az önce oturdum FIFA 24'ün başına. Titreşimler sorunsuz çalışıyor 🙏
Selam dostum. Teşekkür ederim o zaman bende alayım ya en azından özelliğinden faydalanalım :D Peki uygulama içinde şunu kesin yap diye önereceğiniz bir şey var mı yoksa kurcalayalım mı ? Bir de düz 2.99$'lık versiyonu aldınız değil mi ?

Ne tarz ayarlar yapmam gerekiyor uzun değilse yazabilir misin ? Ya da açıklayıcı bir videosu varsa paylaşabilir misin ?

Son düzenleme:
Selam dostum. Teşekkür ederim o zaman bende alayım ya en azından özelliğinden faydalanalım :D Peki uygulama içinde şunu kesin yap diye önereceğiniz bir şey var mı yoksa kurcalayalım mı? Bir de düz 2.99$'lık versiyonu aldınız değil mi?

Ne tarz ayarlar yapmam gerekiyor uzun değilse yazabilir misin? Ya da açıklayıcı bir videosu varsa paylaşabilir misin?

Hocam evet 2.99$ olan. Ben bu arkadaşın videoyu izledim. Basit bir kurulumu var. Spesifik bir ayar yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam evet 2.99$ olan. Ben bu arkadaşın videoyu izledim. Basit bir kurulumu var. Spesifik bir ayar yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Omuz omuza mücadelede ya da top direğe çarptığında titreşim oluyor değil mi ? Asıl amacım o aslında benim :D

Satın aldım kurcaladım biraz da, şuan kontrolcü bağlı olmasına rağmen oyunda da simge gözükmesine rağmen "EAFC 24" içinde ilk ekrandan ileriye gidemiyorum çalışmıyor yani maalesef..

Son düzenleme:
Omuz omuza mücadelede ya da top direğe çarptığında titreşim oluyor değil mi? Asıl amacım o aslında benim :D

Satın aldım kurcaladım biraz da, şu an kontrolcü bağlı olmasına rağmen oyunda da simge gözükmesine rağmen "EAFC 24" içinde ilk ekrandan ileriye gidemiyorum çalışmıyor yani maalesef.

Hocam baştaki iki driverı kurup sonrasında Xbox seçeneğini seçtiniz mi? Ben bu şekilde kurmuştun. Videoda anlatıyor. Ve evet titreşimler aynı o şekilde.

Hocam baştaki iki driverı kurup sonrasında Xbox seçeneğini seçtiniz mi? Ben bu şekilde kurmuştun. Videoda anlatıyor. Ve evet titreşimler aynı o şekilde.
Teşekkür ederim tekrardan, kontrolcü seçileceğini bilmiyordum takır takır çalıştı :)

Acaba bu titreşimin derecesini artırabiliyor muyuz, biraz az titriyor gibi sanki.

Teşekkür ederim tekrardan, kontrolcü seçileceğini bilmiyordum takır takır çalıştı :)

Acaba bu titreşimin derecesini artırabiliyor muyuz, biraz az titriyor gibi sanki.

Ayarlarda adaptif triggerların hemen sağında titreşim ayarları olması lazım belki vardır hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı