PC'de DualShock 3 kullanma

Y451

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, Google'da arattım ve bulduğum videoların hepsi ya eskiydi ya da işe yaramadı. Bazıları ScpToolkit kullanıyor, şahsen o uygulamanın kötü amaçlı yazılım kullandığını düşünüyorum. Bana yardım edebilir misiniz?

Merhaba, Google'da arattım ve bulduğum videoların hepsi ya eskiydi ya da işe yaramadı. Bazıları ScpToolkit kullanıyor, şahsen o uygulamanın kötü amaçlı yazılım kullandığını düşünüyorum. Bana yardım edebilir misiniz?
Kötü amaçlı yazılım değil. O yazılım olmadan kullanamazsın. Her şeye böyle ön yargıyla yaklaşmamalısın ayrıca.

Hocam yıllardır ScpToolkit kullanıyorum DualShock 3 için daha ne virüs uyarısı, aldım ne bilgilerim çalındı, ne de başka bir şey başıma geldi.

Peki nasıl DS3'ü PC'de kullanacağımı da söyler misiniz?

Xbox 360 driver ve ScpToolkit kurduğunuzu varsayıyorum kablo ile DS3 bağlayıp ScpToolkit'i açtığınızda otomatik algılıyor zaten. İsterseniz linkteki RAR dosyasının indirerek Xbox 360 driver kurabilirsiniz ek olarak ScpToolkit de içinde bulunuyor ScpToolkit'i PC'ye yüklemenize gerek yok direkt açabilirsiniz DS3 otomatik algılaması lazım şahsen kendim yıllardır böyle kullanıyorum.

Geri
Yukarı