PC'de DualShock 3 Nasıl Kullanılır?

Köfte

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
PC'de kullanmak için DualShock 3 aldım. Ancak hiçbir şekilde kullanamıyorum. Aygıtı PC'ye taktığımda Windows herhangi bir aygıt yüklemesi veya başka bir yükleme yapmadı. Cihaz şarj alıyor ışıkları yanıyor ancak PC'ye bir türlü tanıtamıyorum. MotionInJoy programını da denedim. Program ilk açılışında tuhaf bir hata veriyor(1. resim). Önemsiz olduğunu öğrendim ancak burada da cihazım görünmüyor. (2. resim). En ince detayına kadar kurulumunu yaptım. İmza iptali olsun, kurulum sırasında cihazın takılı olmaması olsun yaptım yani. Ama bir türlü PC'ye aygıtı gösteremedim. Işıklar öyle yanıp yanıp sönüyor.
SCP programını da denedim. Millet kuruyor çat diye oyuna giriyor ama oda işe yaramadı.
Bu tarz şeylere aşina olup da sorunuma yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler, iyi forumlar.

1.png
2.png

Eğer böyle bir sorun alıyorsanız çözümü orijinal data/şarj kablosudur arkadaşlar haberiniz olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı