PC'de FIFA oynamak için gamepad önerisi

Anladım sağ olun bende 8.nesil Xbox istiyorum fakat daha önce Xbox kol kullanmadım için bir de benim PC de Bluetooth yok kendilinden nasıl kullanacağımı tam bilmedimden arada kaldım kablolu kullanılırmı ya da USB Bluetooth aparatı ile kullanılırmı bir de FIFA'da ne kadar iyi olur bilmedimden emin olamadım.

USB Bluetooth aparatı ile kullanabilirsiniz hocam. FIFA'da ise mükemmel olur. Kaliteli bir USB Bluetooth almaya dikkat edin. Xbox gamepadlerde şüpheniz olmasın.

Evet onu bende gördüm Pusat clucht gibi bir şey di galiba ismi fakat Xbox gibi ya da Sony'nin gamepadleri gibi tam performans verir mi?
Bilgisayar için demissin o yüzden söyledim ezberi zor değil ama tuşların yerleri farklı birçok oyunda çünkü pcdeki çoğu oyun Xbox gamepadi olarak algılıyor gamepadleri

Kutulu aramaya dikkat edin. Garantili olursa tadından yenmez ancak bulması zor olur.

Kutulu biraz garantide sanki biraz imkansız gibi ama yine de bakınıyorum yanlış anlamazsanız bir sorum daha olacak Xbox'ın One S mı ne o gamepadi sadece özel bir USB ile çalışıyormuş galiba ona dikkat etmeye çalışıyorum sadece öyle bir şey var mı gerçekten.

Kutulu biraz garantide sanki biraz imkansız gibi ama yine de bakınıyorum yanlış anlamazsanız bir sorum daha olacak Xbox'ın One S mı ne o gamepadi sadece özel bir USB ile çalışıyormuş galiba ona dikkat etmeye çalışıyorum sadece öyle bir şey var mı gerçekten.
Micro USB kablosu ile kablolu da oynanabiliyor diye biliyorum.

Anladım sağ olun bende 8.nesil Xbox istiyorum fakat daha önce Xbox kol kullanmadım için bir de benim PC de Bluetooth yok kendilinden nasıl kullanacağımı tam bilmedimden arada kaldım kablolu kullanılırmı ya da USB Bluetooth aparatı ile kullanılırmı bir de FIFA'da ne kadar iyi olur bilmedimden emin olamadım.

Hocam ben kablolu kullanıyorum ama dezavantajı çok özellikle kablo çok uzun olduğu için rahatsız ediyor ve genelde ben çıkarınca gamepade sarıyorum kabloyu geri açınca hep büzülüyor kablo.(f310 kullanıyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı