PC’deki kalıntı dosyalar nasıl kaldırılabilir?

ZepYush

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den birkaç oyun silmiştim geçen günlerde, dosyalarda dolaşırken sildigim oyunların dosyalarını gördüm. Belgeler klasöründe de hep var bunları elle silmeye çalıştım ama baska yerlerde de vardır. Nasıl komple temizlerim bunları?

Steam'den birkaç oyun silmiştim geçen günlerde, dosyalarda dolaşırken sildigim oyunların dosyalarını gördüm. Belgeler klasöründe de hep var bunları elle silmeye çalıştım ama baska yerlerde de vardır. Nasıl komple temizlerim bunları?

Silmek için Geek uninstaller programını kullanabilirsiniz. Kalan kırıntıları registryleri her şeyi temizler.

Temp ve Prefetch dosyalarını temizlemek, Disk Temizlemesi yapmak ufak yöntemlerdir. Kesin çözüm için bir dahakine programlarınızı HiBit Unistaller kullanarak silerseniz programları kalıntı bırakmadan silebilirsiniz.

Hibit uninstaller şu ana kadar kullandığım en güzel programlardan biridir öneririm. Birçok özelliği de var disk temizleme ile alakalı. Kalıntılar için de Wise Care 365, BleachBit ve PureRa kullanabilirsin. Bu 3 program da mutlaka dursun sistemin de.

Yeni konular

Geri
Yukarı