Çözüldü PC'den gelen takırtı sesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MehmetMustafa

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill FlareX5 2x16GB Cl30 5600Mhz
SSD veya HDD modeli
Kingston Kc3000 1TB
Ekran kartı
İnno3D İchill X3 4070ti
Anakart
Asus Prime B650M-A Wifi
İşlemci
AMD Ryzen7 7700x
Merhaba arkadaşımla Dying Light 2 oynuyorduk bir anda link bırakacağım videodaki gibi ses geldi oyun dondu ve PC kapanıp yeniden başladı 5dk OCCT işlemci testi yaptık sorun yok 5dk PSU testi yaptık ses vs sorun yok neden kaynaklı olabilir ilk defa yaşadım bu olayı 3 ay oldu sistem geleli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bende olan aynı ses sorunu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorumun cevabı bu değil, ses şu an var mı yoksa oldu bitti mi? Eğer devam ediyorsa açın kasayı fanlara bakın. Yok devam etmiyorsa zaten üzerinde niye duruyorsunuz ki?

Devam etmiyor söyledim zaten 5sn kadar sürdü sürmedi arkadaşım CPU'dan kaynaklı olabilir vs dedi aynı sesi oda yaşamış işlemcisi bozuk çıktı.

Devam etmiyor söyledim zaten 5sn kadar sürdü sürmedi arkadaşım CPU'dan kaynaklı olabilir vs dedi aynı sesi oda yaşamış işlemcisi bozuk çıktı.
Merak etmeyin CPU dan kaynaklı bir sorununuz olsaydı bunu sadece ses olarak fark etmezdiniz emin olun. Devam etmediğine göre demek ki kısa süreli olarak bir kablo fana temas etmiş ve siz de ses duymuşsunuz. Devam eden bir ses yoksa bir sorun da yok demektir. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı