PC'den Minecraft Bedrock alınırsa IOS'ta ücretsiz oynanır mı?

Keremer

Hectopat
Ben PC'de 85 liraya Java+bedrock paketini aldım diyelim, Java hesabımı iOS telefonumda kullanabilecek miyim? Bir çeşit key-code vesaire veriyor mu telefonda kullanmak için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben PC'de 85 liraya Java+bedrock paketini aldım diyelim, Java hesabımı iOS telefonumda kullanabilecek miyim? Bir çeşit key-code vesaire veriyor mu telefonda kullanmak için?

Hayır verilmiyor. PC için satın aldığın için bilgisayar dışı başka cihazda kullanamıyorsun/oynayamıyorsun.

Hayır sadece PC için. Bu arada telefonda Java yoktur bedrock vardır.

Android'e crack indirip sonra giriş yaparsan oyun orijinal oluyor diye biliyorum iOS için aynısı geçerlimi bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…