PC'den USB çıkarma sesi geliyor

MiaMix

Decapat
Daha fazla  
PC'den USB takma çıkarma sesi geliyor ve ekran anlık 1saniyelik donuyor ve videodaki gibi 59.940Hz oluyor otomatikman ve ekran 2 çıkıyor tek monitör olmasına rağmen.
Klavye mouse çıkardım hala gelmeye devam etti farklı HDMI denedim devam etti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver sorunu olabilir driverları kontrol ettin mi ? Windows update yapmayı dene. Monitör ayarlarını sıfırla.

Merhaba konu sahibi.
Donanım sorununu kontrol edin. Monitörünüzün HDMI kablonuzun ve PC'nizin bağlantılarını kontrol edin. Her şeyin sıkıca bağlı olduğundan emin olun.

Yazılım sorununu onuda kontrol edin derim. Grafik sürücünüzü güncelleyin. İşletim sisteminizi güncelleyin.Biosu güncelleyin.

PC'nizi yeniden başlamayi deneyin.
Bu adımlar sorunu çözmezse PC'nizi bir teknik servise götürmeniz gerekir. 🖥️

Driver sorunu olabilir driverları kontrol ettin mi? Windows Update yapmayı dene. Monitör ayarlarını sıfırla.

Format attım direk sürücüler yüklü geldi yine düzelmedi DDU ile silip Driver Booster'le yaptım yine olmadı driver solution pack yaptım olmadı tekrar silip elle yükledim yine olmadı. Aşağıdaki SS'teki gibi sürücüye geri dön deyince AMD Radeon(tm) Graphics yerine Microsoft görüntü bağdaştırıcısı geliyor monitörde oluşan USB sesi siyah ekran gibi sorunlar düzeliyor fakat bu sefer de oyunlar açılmıyor.

Merhaba konu sahibi.
Donanım sorununu kontrol edin. Monitörünüzün HDMI kablonuzun ve PC'nizin bağlantılarını kontrol edin. Her şeyin sıkıca bağlı olduğundan emin olun.

Yazılım sorununu onuda kontrol edin derim. Grafik sürücünüzü güncelleyin. İşletim sisteminizi güncelleyin.Biosu güncelleyin.

PC'nizi yeniden başlamayi deneyin.
Bu adımlar sorunu çözmezse PC'nizi bir teknik servise götürmeniz gerekir. 🖥️
Kabloları kontrol ettim tüm kabloları çıkarıp bekledim usb sesi hala gelmeye devam etti.
HDMI kablosunu değiştirdim düzelmedi ve TV'ye taktım ve sorun maalesef yine düzelmedi.

Dosya Ekleri

• 1698658468466.png
    1698658468466.png
    75,7 KB · Görüntüleme: 19
Format attım direk sürücüler yüklü geldi yine düzelmedi DDU ile silip Driver Booster'le yaptım yine olmadı driver solution pack yaptım olmadı tekrar silip elle yükledim yine olmadı. Aşağıdaki SS'teki gibi sürücüye geri dön deyince AMD Radeon(tm) Graphics yerine Microsoft görüntü bağdaştırıcısı geliyor monitörde oluşan USB sesi siyah ekran gibi sorunlar düzeliyor fakat bu sefer de oyunlar açılmıyor.

Kabloları kontrol ettim tüm kabloları çıkarıp bekledim usb sesi hala gelmeye devam etti.
HDMI kablosunu değiştirdim düzelmedi ve TV'ye taktım ve sorun maalesef yine düzelmedi.
O zaman PC'nizi teknik servise götürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı