Pce turkey öğrenci değişim programı

DonVitoCorleone

Decapat
Bu program hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba? Geçen gün bir başvuru yaptım. Sınav falan olacakmış ama sınav ücretli. Süreç nasıl işliyor? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Bu program hakkında bilgi sahibi olan var mıdır acaba? Geçen gün bir başvuru yaptım. Sınav falan olacakmış ama sınav ücretli. Süreç nasıl işliyor? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Merhabalar dün ben de başvuru yaptım. Instagram sayfalarını takip ediyorum. Orada sabitlenen hikayelerde çok daha detaylı anlatımını bulabilirsin soru cevap kısmında. IPLA Sınavı olman gerek ilk önce 200tl imiş 50 sorudan oluşan bir test olacak. Ondan sonra online olarak görüşme sağlanıyor. Mülakatı geçersen 5 günlük bir kamp başlıyor oryantasyon haftası diye geçiyor. Antalya Kemer'de olan Akka Hotelde gerçekleşiyor. 6-7 ay boyunca sana atanan mentörler sayesinde Kanada'da olan yaşama daha kolay adapte olabiliyorsun. Her şey bittikten sonra vize işlemleri başlıyor ve yeni eğitim dönemine Kanada'da başlıyorsun. Ücretlerle ilgili bir bilgi bulamadım henüz hala fakat danışmanlık tarafından Whatsapp üzerinden mesaj aldım. Onunla konuşacağım bir de. Eğer ek bilgi alırsam buraya tekrar yazarım. :)

Merhabalar dün ben de başvuru yaptım. Instagram sayfalarını takip ediyorum. Orada sabitlenen hikayelerde çok daha detaylı anlatımını bulabilirsin soru cevap kısmında. IPLA Sınavı olman gerek ilk önce 200TL imiş 50 sorudan oluşan bir test olacak. Ondan sonra Online olarak görüşme sağlanıyor. Mülakatı geçersen 5 günlük bir kamp başlıyor oryantasyon haftası diye geçiyor. Antalya Kemer'de olan Akka Hotelde gerçekleşiyor. 6-7 ay boyunca sana atanan mentörler sayesinde Kanada'da olan yaşama daha kolay adapte olabiliyorsun. Her şey bittikten sonra vize işlemleri başlıyor ve yeni eğitim dönemine Kanada'da başlıyorsun. Ücretlerle ilgili bir bilgi bulamadım henüz hala fakat danışmanlık tarafından WhatsApp üzerinden mesaj aldım. Onunla konuşacağım bir de. Eğer ek bilgi alırsam buraya tekrar yazarım. :)

Geri dönüş yaptılar mı?

Merhabalar öncelikle fiyat vermediklerinden güvenemedim programa, kendilerine ücreti sormak için mesaj attım ve iki gün sonra cevap geldi. Kanada'da devlet okulları için dönem başına 10-14bin dolar harç ödüyorsunuz ve burs imkanınız yok. Tam olarak böyle söylendi. Umarım işinize yaramıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle fiyat vermediklerinden güvenemedim programa, kendilerine ücreti sormak için mesaj attım ve iki gün sonra cevap geldi. Kanada'da devlet okulları için dönem başına 10-14bin dolar harç ödüyorsunuz ve burs imkanınız yok. Tam olarak böyle söylendi. Umarım işinize yaramıştır.

Peki diyelim ki 4 yıl orada okumak istedin, onun için trilyon vermemiz lazım.

Geri
Yukarı