PCI 3.0 RX 6500 alınır mı?

Civciv12

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 2 senedir RX 560 kullanıyorum artık yetmiyor. Bütçem 4 k civarı. Ekran kartı almak istiyorum. İşlemcim R3 1200. darboğaz olacak evet ama bir süre darboğazla kullanacağım ileride işlemci alacağım. Darboğaz yapsa bile şimdiki kartımdan çok daha fazla performans verir alırsam hangi RX 6500'ü almalıyım? MSI en ucuzu.

2. Elde rx6600 alın çünkü rx6500 pcie 3.0 sistemlerde %33'e kadar bile performans kaybı yaşatabiliyor. Ayrıca 2023 yılında 4gb Vramli kart almak paranı buruşturup çöpe basket atmaktan farksız.

Merhaba. 2 senedir RX 560 kullanıyorum artık yetmiyor. Bütçem 4 k civarı. Ekran kartı almak istiyorum. İşlemcim R3 1200. darboğaz olacak evet ama bir süre darboğazla kullanacağım ileride işlemci alacağım. Darboğaz yapsa bile şimdiki kartımdan çok daha fazla performans verir alırsam hangi RX 6500'ü almalıyım? MSI en ucuzu.
ikinci el 2060S bulunabilir o bütçeye. AMD tarafında da RX 6600.

Bence hiç acele etme. Nisan ayında fiyatlar düşüyor genelde. Ben geçen sene şubat ayında aldım çok pişman oldum. Biraz daha bekle güzel şeyler yakalayabilirsin belki. Ama illa alacağım diyorsan bu var

Bazen indirimlerde 1660 Super 4kya düşüyor takip etmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı