Çözüldü PCI aygıtlarında ünlem işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tamerks34

Hectopat
PCI aygıtında ünlem işaretleri var. Bunlar ne anlama geliyor, nasıl çözebilirim, ne yapmam lazım, bilen var mı?
3 tane aygıt var ve her birinin kimliği farklı, ne yüklemem lazım?

Screenshot_1.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png

Çipset sürücüsü yüklemeniz yeterli olmalı. Anakartınızın modeli nedir?

Çözüm
Nasıl yani? Anlamadım. Kurdunuz mu sürücüyü? Kurduysanız nereden kurdunuz? Dediğim gibi, anakartınızın modeli lazım.

Nasıl yani? Anlamadım. Kurdunuz mu sürücüyü? Kurduysanız nereden kurdunuz? Dediğim gibi, anakartınızın modeli lazım.

Dediğiniz gibi chipseti kurdum kendi anakartımın sitesinden. Ama farede hafif takılmalar oluyor, düzelir diye düşündüm düzelmedi. Farklı fare de denedim, aynı hafif takılmalar oluyor. 144Hz'te olmuyor fakat 165Hz'te oluyor. (Çözüm olarak işaretledim.)

Dediğiniz gibi chipseti kurdum kendi anakartımın sitesinden. Ama farede hafif takılmalar oluyor, düzelir diye düşündüm düzelmedi. Farklı fare de denedim, aynı hafif takılmalar oluyor. 144Hz'te olmuyor fakat 165Hz'te oluyor. (Çözüm olarak işaretledim.)
PCI aygıtları düzeldi mi peki?

Bu başlıktaki sorun çözüldü o zaman? Öyleyse başlığa çözüldü ekleyip kilitleyelim. Diğer sorununuz için ayrı bir konu açabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı