Çözüldü PCI-e 4.0/3.0 X4 nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RFKaya

Kilopat
Yer
Bergen, Norway
Daha fazla  
Dostlar, MSI B550-A Pro anakartına hangi SSD'leri takabilirim diye bakıyordum da depolama sayfasında şu şekilde bir metin gördüm: Bu ne anlama geliyor?

Depolamada yüksek hızlara ihtiyacım var, okuma hızı olarak 6000-7000 MB/s civarında yüksek hızlı bir SSD'yi kullanabilir miyim?

Çözüm

4.0 slotuna uyumlu bir 6000-7000 MB yazan/okuyan bir M.2 bulursanız kullanabilirsiniz.

4.0 slotuna uyumlu bir 6000-7000 MB yazan/okuyan bir M.2 bulursanız kullanabilirsiniz.

Çözüm
Hocam bilmediğimden soruyorum da öyle bir M.2 SSD olmadığı için mi öyle dediniz
Mesela SSD özelliklerinde "PCIe Gen 4x4" ibaresini gördüklerim uygun mudur? Örn: XPG Gammix S70 Blade

Hocam bilmediğimden soruyorum da öyle bir M.2 SSD olmadığı için mi öyle dediniz
Mesela SSD özelliklerinde "PCI-e gen 4x4" ibaresini gördüklerim uygun mudur? Örneğin: XPG Gammix S70 Blade

Yani araştırmadım yanlış bilgi vermeyeyim diye dedim varsa kulalnabilirsiniz dedim bilmiyorum var mı yok mu vardır herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…