PCI-e X16 soketine M.2 SSD takınca hızı ne kadar olur?

WXX

Femtopat
Anakart-GigaBYTE-A320M-S2H.
SSD-Adata SX6000 128 GB 1800MB-600MB/s M.2 PCI-e NVMe SSD.
Bu SSD'yi PCI-e X16 slotuna takmak istiyorum. Ne kadar hızlara ulaşabilirim?
Anakart modeli için bir M.2 SSD çevirici tavsiyeniz var mı?

Maalesef ki yok. SATA SSD alırsanız hem daha büyük boyutlu bir ürün alırsınız hem de dönüştürücü maliyet ve sorunlarından kurtulursunuz.

Maalesef ki yok. SATA SSD alırsanız hem daha büyük boyutlu bir ürün alırsınız hem de dönüştürücü maliyet ve sorunlarından kurtulursunuz.

Bu SSD İşlemci ile uyumsuz çıkınca elimde kaldı. Başka birinin SATA SSD'si ile değiştirsem sizce daha mı uygun olur. Ya da adaptör mü alsam?

Anakartınızda zaten M2 soketi var görfüğüm kadarıyla. İşlemciyle uyumsuz olduğunu ilk defa duyuyorum. Kim söyledi?

Hiçbir bilgim yoktu bu konuda. Öğrendiğim iyi oldu. Tavsiyem bu SSD'yi ucuza almadıysanız iade edip sağlam bir SATA SSD almanız. Ucuza aldıysanız sıfır ürünle takas edin derim.

İfadeler: WXX
İade süresi bitti maalesef. Benim Pcle X16 slotu Pcle Express 3 mü? Gen 3x4 yazıyor ama pek emin olamıyorum. Uygun bir adaptör bulursam takmak istiyorum. PC Express 1-2-3-4 durumları çıktığı için emin olmak istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…