PCI Express 2.0 R9 290 takılır mı?

• Konuyu başlatan Ahmet Talha Ardıç
  • Başlangıç Tarihi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

Ahmet Talha Ardıç

Ziyaretçi
Arkadaşlar PSI Express 2.0 R9 290 takılır mi?

Not:Yazıyı telefondan yazdığım için imla hatası olabilir. Lütfen ceza vermeyin.

Takılır performans konusunda hissedebileceğin bir düşüş olmaz. Pcı sürümleri arasında pek performans farkı yok.

Yanlış bilgilendirme. Am3+ anakartlarda PCI Express 3.0 desteği vardır. Bütüne öyle söylemek yanlıştır.

Yanlış bilgilendirme. Am3+ anakartlarda PCI Express 3.0 desteği vardır. Bütüne öyle söylemek yanlıştır.
Ben AM3+ yonga setinde 3.0 desteği göremiyorum. Görüyorsanız bizim de görmemizi sağlayın. Üreticinin sonradan PCI-e 3.0 sağlamasının bizim için bir önemi yok.

Ayrıca AMD yonga seti farklarını da bilmeniz gerekiyor.

"Am3+ anakartlarda PCI Express 3.0 desteği vardır." diyerek az önce siz yanlış bilgilendirme yapmış oldunuz...

% 1 ve altı performans farkı sizi düşündürmüyorsa fazla düşünmeyin AMD anakart alın.
AMD FM2 ve FM2+ anakartlarda PCI-E 3.0 var kullanılabilir. İnsanların gözden kaçırdığı AMD 4 çekirdek APU performansıda fena değil. Anakartlarıda çok hesaplı.

Üreticinin sağlaması neden ilgilendirmiyor onu çözemedim. Sonuçta üretici Am3+'e PCI Express 3.0 desteği getirmiş mi? Evet getirmiş.

Üvey hiçbir zaman aslı gibi olmuyor. SATA3, USB3 lerde bunu yaşadık. Çipset destekliyecek.

Üreticinin sağlaması neden ilgilendirmiyor onu çözemedim. Sonuçta üretici Am3+'e PCI Express 3.0 desteği getirmiş mi? Evet getirmiş.
Yanlış olmayan bir bilgiye yanlış bilgilendirme damgasını vurmanızdaki amaç nedir o halde? Üreticinin sonradan sağlamasını kabul ettiniz. Benim bahsettiğim ise yonga seti idi...

Gördüğünüz üzere kanıt da koydum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…