PCI Express Bluetooth ve Wireless Kartı Önerisi

Serdardem82

Hectopat
Daha fazla  
Yeni topladığım sisteme PCI slotu ile Bluetooth ve Wireless özelliği kazandırmak istiyorum. Bu iki özelliği tek kartla alabilir miyim? USB'ye takılanlardan istemiyorum. Anakart MSI Z270 Gaming Pro Carbon. Kaliteli uyum sorunu yaşamayacağım bir kart istiyorum. MSI'ın böyle bir kartı varsa daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızda PCI slotu yok. PCI Express var. Bu bağlamda başlığı PCI Express olarak değiştirdim.

PCI Express ürünlerde Bluetooth ve WiFi desteği bir arada yok. Sadece WiFi var.

Asus PCE-AC51 DualBand AC750 PCI-E Adaptör Fiyatı

Alternatif olarak M.2 adaptörlere bakabilirsiniz. Onlarda WiFi ve BT var. Tabi anten konusu biraz sıkıntılı olur.

Anakartınızda PCI slotu yok. PCI Express var. Bu bağlamda başlığı PCI Express olarak değiştirdim.

PCI Express ürünlerde Bluetooth ve WiFi desteği bir arada yok. Sadece WiFi var.

Asus PCE-AC51 DualBand AC750 PCI-E Adaptör Fiyatı

Alternatif olarak M.2 adaptörlere bakabilirsiniz. Onlarda WiFi ve BT var. Tabi anten konusu biraz sıkıntılı olur.
Yanlışımı düzelttiğiniz için teşekkür ederim recep bey. Linkteki ürün anakartıma uygun mu? ve işimi görür mü? veya M.2 adaptörü önerebilir misiniz?
Genel olarak PC ile telefon arasında veri alışverişi için kullanacağım. Smart TV ye de bağlanabilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı