PCI\VEN_8086&DEV_3B67&SUBSYS_00368086&REV_06 donanım kimlikli sürücü

El-Kira

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Teknik servis elemanı
Kasanın ön ve arkadaki hiçbir USB soketi çalışmıyor. Başlıktaki driver yüklü değil ondan kaynaklı olabilir mi? Driverı hiçbir yerde bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Verdiğiniz donanım kimliği Intel ME olarak geçiyor. Doğru donanım kimliğini verdiğinizden emin misiniz?

Artı -1 Eksi
Anakartın üstünde intel desktop board yazıyor model numarası bulamadım.

Dosya Ekleri

• IMG-20201229-WA0001.jpg
    IMG-20201229-WA0001.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 49
Evrensel seri yolu denetleyicileri kısmında olmalı USB aygıtınızın sürücüsü. Onun donanım kimliğini paylaşır mısınız? Ek olarak o aldığınız hata için @MisakiTaro'nun verdiği sürücüyü indirip kurmanız yeterli olacaktır.

Evrensel seri yolu denetleyicileri kısmında olmalı USB aygıtınızın sürücüsü. Onun donanım kimliğini paylaşır mısınız? Ek olarak o aldığınız hata için @MisakiTaro'nun verdiği sürücüyü indirip kurmanız yeterli olacaktır.
Setup kurmaya çalıştığımda, platform uyumlu değil diyor, manuel kurmaya çalıştığımda sürücü bulunamadı diyor.
Evrensel seri yolunda yüklenmemiş driverım yok ama hangisi hepsinin çalışmamasına neden olabilir, onu atayım.

Siz en iyisi aşağıdaki rehbere göre AIDA64 raporu paylaşın ben inceleyip size gerekli bilgiyi vereyim. Raporu da MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabilirsiniz.

Siz en iyisi aşağıdaki rehbere göre AIDA64 raporu paylaşın ben inceleyip size gerekli bilgiyi vereyim. Raporu da MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabilirsiniz.

Uğraşamadım bir bilgisayarcıya götürdüm anakarta 4lü usb kart taktı. Şuan onunla kullanıyorum. Yine de yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Kurulu olmayan driverı kurmuş oldum.:)

Geri
Yukarı