PC'nin klavye ve mouse'u görmeme sorunu

Hüseyin Ilıcan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bugün bir bilgisayar topladım ve mekanik kurulumunu bitirdim. Sonra BIOS'u güncelledim ve Windows'u yükleyebilecek bootable bir flash disk hazırlamak için bilgisayarı kapattım. İşim bittiğinde geri açtım bilgisayarı Windows kurmak amacıyla ama artık klavyeyle fareyi görmüyordu yani ne boot tuşuna neden BIOS'a giremiyorum? Neden oluyor yada çözümü ne lütfen yardım edin hevesim kursağımda kaldı.

Lütfen yardım edin.

Çözüldü sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben bugün bir bilgisayar topladım ve mekanik kurulumunu bitirdim. Sonra BIOS'u güncelledim ve Windows'u yükleyebilecek bootable bir flash disk hazırlamak için bilgisayarı kapattım. İşim bittiğinde geri açtım bilgisayarı Windows kurmak amacıyla ama artık klavyeyle fareyi görmüyordu yani ne boot tuşuna neden BIOS'a giremiyorum? Neden oluyor yada çözümü ne lütfen yardım edin hevesim kursağımda kaldı.

Lütfen yardım edin.

Çözüldü sağolun.
Merhabalar aynı sorun bende de var ben halen daha çözemedim lütfen nasıl çözdüğünüzü açıklarmısınız. Gerçekten çok ihtiyacım var.
@MF @Recep Baltaş @Ali Güngör yardımcı olursanız çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı