Çözüldü PCSX2 1.4.0 yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenMT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, daha önce PCSX2 1.4.0 emülatörünü indirip oyun kurmuştum. Oyun indiğinde 7ZIP olarak inmişti ve bilmediğim için hemen ISO seçiciye basıp dosyayı seçtim. Haliyle oyun açılmadı. Sonra Folder2ISO programını indirip 7ZIP dosyasını ISO'ya çevirdim ardından PCSX2'ya girip oyunu açtım ve rahat bir şekilde oynadıktan sonra sildim. Şimdi yeniden indirmek istiyorum fakat aynı işlemleri uygulayıp oyunu açmaya çalıştığımda "Please insert a PlayStation or PlayStation2 format disc" hatasını alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Bir de "Sistem" kısmına bastığımda "ISO'yu çalıştır" yerine "CDVD'yi çalıştır" yazıyor. Sorun acaba bunla alakalı olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Farklı bir sürüm deneyin.
PCSX2 1.4.0 PCSX2 1.5.0 ve PCSX2 1.6.0 sürümlerini denedim hiçbirinde işe yaramadı. Önceki indirdiğim PCSX2 1.4.0 idi ve onda oyunu oynayabilmiştim. Şu anda aynı emülatörle oynayamıyorum.
Arkadaşlar sorun İSO dosyasına dönüştürdüğüm için oluyormuş. 7zip dosyasında zaten oyunun kendisi İSO dosyası olarak hazır duruyormuş. Oyuna sağ tıklayıp 7zip kullanarak ''buraya çıkart'' dedim ve sorun düzeldi. @MScofield yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Farklı bir sürüm deneyin.
PCSX2 1.4.0 PCSX2 1.5.0 ve PCSX2 1.6.0 sürümlerini denedim hiçbirinde işe yaramadı. Önceki indirdiğim PCSX2 1.4.0 idi ve onda oyunu oynayabilmiştim. Şu anda aynı emülatörle oynayamıyorum.
Arkadaşlar sorun İSO dosyasına dönüştürdüğüm için oluyormuş. 7zip dosyasında zaten oyunun kendisi İSO dosyası olarak hazır duruyormuş. Oyuna sağ tıklayıp 7zip kullanarak ''buraya çıkart'' dedim ve sorun düzeldi. @MScofield yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
cozum bula bildinmi

Geri
Yukarı