PC'ye formattan sonra FPS düşüşü

evet.Mesela ilk kurduğumda ayarları ve driverları yükleyip cs girmiştim ve 400 alıyordum şimdi ayarlar en düşükte ve radeon software ayarlarımda düşükte 210-180 arası gidiyor
Ekran kartının fan ayarları falan sessizde değil dimi?O da değilse artık aklıma bir şey gelmedi üzgünüm.
@Recep Baltaş

hayır değil

başka yardım edebilecek biri varmı?
Hocam aynı sorunu yaşıyorum gül gibi çalışan bilgisayar daha iyi çalışsın diye format attım o halinden eser kalmadı güncellemediğim driver denemediğim yöntem kalmadı çok ufak bir yerden kaynaklı bir sıkıntı var diye düşünüyorum ama kafayı yiyeceğim bulamıyorum. RTX3050Tİ laptop ekran kartı var cs en düşük ayarlarda 100fps in altına düştüğü oluyor smoke falan atıldığında çözüldüyse yardımcı olabilir misin lütfen?

Hocam aynı sorunu yaşıyorum gül gibi çalışan bilgisayar daha iyi çalışsın diye format attım o halinden eser kalmadı güncellemediğim driver denemediğim yöntem kalmadı çok ufak bir yerden kaynaklı bir sıkıntı var diye düşünüyorum ama kafayı yiyeceğim bulamıyorum. RTX3050Tİ laptop ekran kartı var cs en düşük ayarlarda 100fps in altına düştüğü oluyor smoke falan atıldığında çözüldüyse yardımcı olabilir misin lütfen?
tamamen aynı sorun keşke o formatı atmasaydık ikimizde

Yeni konular

Geri
Yukarı