PC'ye gelecek yeni PlayStation oyunu ne olur?

Ghost of Tsushima ile Last of Us Part 2 yakın gelecekte gelme ihtimali en yüksek exclusive oyunlar bence. God of War Ragnarok'un 2 yıl içinde gelme ihtimalini düşük görüyorum

Ghost of Tsushima ile Last of Us part 2 yakın gelecekte gelme ihtimali en yüksek exclusive oyunlar bence. God of War: Ragnarök'un 2 yıl içinde gelme ihtimalini düşük görüyorum.

Last of Us part 2 için yenilenmiş sürüm gelecek deniyor bence zaten artık neredeyse kesin gibi geleceği.

Bir Spider-Man fanı olarak ne yazık ki PS 5 ya da 4 olmadığı için oynayamayacağım bu sene GOTY sunumunda insomaniac Games'den bir bomba beklerim açıkçası ama hayırlısı olsun Spider-Man 2 oynayamadığım her an ne yazık ki acı çekiyorum 😢 😢

Hocam eğer PC'ye gelirse karanlık yollardan başka çaremiz yok gibi gözüküyor çünkü oyunlar her geçen gün daha fazla zam alıyor.

Türkiye'de oyun almak her zaman zordu fakat artık neredeyse imkansız duruma geldi ve insanların korsan oyun kullanmasına hiç kimse hiçbir şey diyemez insanlar parayı kolay kazanmıyor.

Geri
Yukarı