Çözüldü PDF açarken 0xc0000142 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mr.poseidon

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Her gün açtığım PDF'i bugün açmaya çalıştığımda bu hata ile karşılaştım. İçinde üniversite tezim var. Ondan dolayı acilen erişmem gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230616_124130_AnyDesk.jpg
    Screenshot_20230616_124130_AnyDesk.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne hatası verdi?

Hocam hallettim Edge üzerinden açmaya çalıştığımda dosyayı indirdi bir şeyler yaptı olması gerektiği gibi yapamadım sanırım da sorun sürümdeymiş galiba Word'u çok önceden sahte key ile açmıştım çevrimdışı lazım olduğu için bugün silip eski bir versiyonunu indirdim sorun kalmadı teşekkürler.
Merhaba. Her gün açtığım PDF'i bugün açmaya çalıştığımda bu hata ile karşılaştım. İçinde üniversite tezim var. Ondan dolayı acilen erişmem gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Hocam bildiğim kadarıyla PDF dosyaları farklı uygulamalardan da açılabiliyor bir dene bence hatanın çözümünü bilmiyorum maalesef bilen varsa yardım edecektir.

Ne hatası verdi?

Hocam hallettim Edge üzerinden açmaya çalıştığımda dosyayı indirdi bir şeyler yaptı olması gerektiği gibi yapamadım sanırım da sorun sürümdeymiş galiba Word'u çok önceden sahte key ile açmıştım çevrimdışı lazım olduğu için bugün silip eski bir versiyonunu indirdim sorun kalmadı teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı