PDF dosyasına yazı yazmak

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar bir firma doldurmam için PDF halinde bir dosya yolladı. Dosyanın içeriğinde adı soyadı:, yaş:, cinsiyet: vb. gibi şeyler var. Bilgisayar üzerinden bunların yanına cevaplarımı yazmam istendi fakat PDF dosyasına tıklayınca direkt Microsoft Edge ile açılıyor üzerine yazı yazamıyorum hiç bir şekilde. İnternetten bir kaç uygulama araştırdım fakat başarılı olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edge ile değil de kurulu bir okuyucu ile açmanız daha iyi olur. Eğer yüklü okuyucu yoksa Windows mağazasından Okular isimli uygulamayı indirebilirsiniz, tavsiye ederim. Sonrasında F6 ile not menüsünü açıp yazabilirsiniz.

Arkadaşlar bir firma doldurmam için PDF halinde bir dosya yolladı. Dosyanın içeriğinde adı soyadı:, yaş:, cinsiyet: vb. gibi şeyler var. Bilgisayar üzerinden bunların yanına cevaplarımı yazmam istendi fakat PDF dosyasına tıklayınca direkt Microsoft Edge ile açılıyor üzerine yazı yazamıyorum hiç bir şekilde. İnternetten bir kaç uygulama araştırdım fakat başarılı olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
PDF-XChange Editor (Plus 8.0.341)

Geri
Yukarı