Pegatron IPXSB-H61 RAM yükseltince oyunda fark olur mu?

Son düzenleme:
Dediğim gibi sorun olur mu bilmiyorum ama Ramtech, Izoly Turbox gibi bir marka. Sahte ürün satmışlıkları var, kendi ürünlerinin de kaliteli olmasını beklemeyin.

Hocam aynı fiyata kinsgtonun var o nasıl peki.

Dediğim gibi sorun olur mu bilmiyorum ama Ramtech, Izoly Turbox gibi bir marka. Sahte ürün satmışlıkları var, kendi ürünlerinin de kaliteli olmasını beklemeyin.

Hocam merhaba 2 slota taktıgım zaman sinyal yok hatası alıyorum sonrasında tek başına taktım 2 slota yine ekrana görüntü gelmiyor bu slotmu bozuk demek oluyor.

Son düzenleme:
Hocam aynı fiyata kinsgtonun var o nasıl peki.

Hocam merhaba 2 slota taktıgım zaman sinyal yok hatası alıyorum sonrasında tek başına taktım 2 slota yine ekrana görüntü gelmiyor bu slotmu bozuk demek oluyor.

Belki birbirleriyle uyumsuz olmuşlardır. Sistemin güç kablosunu çıkartıp BIOS pilini çıkartın. RAM'lerden sadece birini takıp 30 saniye bekleyin. BIOS pilini ve güç kablosunu takıp sistemi çalıştırın.

Belki birbirleriyle uyumsuz olmuşlardır. Sistemin güç kablosunu çıkartıp BIOS pilini çıkartın. RAM'lerden sadece birini takıp 30 saniye bekleyin. BIOS pilini ve güç kablosunu takıp sistemi çalıştırın.

Hocam şöyle ki ilk başta takılı olup çalışan RAM'ı çalışmayan slota taktım orada da çalışmadı daha sonrasında yeni aldım RAM'ı takılı olan 8'i çıkarıp çalışan slota taktım orada o calıştı sanırım sorun diger slotta mu oluyor? Slotun kesin olarak bozuk olup olmadıgını nasıl anlayabilirim bozuk olsa ses gelir falan diye bir şey duydumda doğru mudur? Rica etsem yardımcı olabilir misiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı