Pegatron IPXSB-H61 ve GTX 750 Ti Uyumu

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Arkadaşlar bende Pegatron IPXSB-61 anakart var. GTX 750 Ti aldım ama bazı arkadaşlar çalışmaz yazmışlar. Çalışır mı bu anakartta?

Bilgisayarının DDR'ı nedir? Birde güç kaynağı.

Bendede aynı anakart var büyük ihtimal DDR 3 dür benimki gibi DDR 3 ise çalıştırmaz PCI-E 2.0 destekli anakart bios güncellemesi yaparak PCI-E 3.0 yapmalısın.

Bilgisayarının DDR'ı nedir? Birde güç kaynağı.
Taktım kartı ve çalışıyor herhangi bir sıkıntı yok şuan.
Bendede aynı anakart var büyük ihtimal DDR 3 dür benimki gibi DDR 3 ise çalıştırmaz PCI-E 2.0 destekli anakart bios güncellemesi yaparak PCI-E 3.0 yapmalısın.
Taktım kartı ve çalışıyor herhangi bir sıkıntı yok şuan.

Efecpbl1905 birlikte daha detaylı konuşabiliceğimiz bir yer varmı ? Sormak istediğim bir kaç soru varda.

DDR ile ekran kartının alakas varmı? Varsa eğer şu sorumu cevaplarmısın. DDR 3 ile GTX 750 ti uyumlumu
Benim anakartım bu ddr3 ama nasıl bios güncellemesi yapabilirim bi fiktin varmı?

Son düzenleme:
DDR ile ekran kartının alakas varmı? Varsa eğer şu sorumu cevaplarmısın. DDR 3 ile GTX 750 ti uyumlumu

Benim anakartım bu ddr3 ama nasıl bios güncellemesi yapabilirim bi fiktin varmı?Eki Görüntüle 413418
BIOS güncelleme hakkında bilgim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…