Penis üzerinde kıllar

Tıraş makinesi çok sıkıntı.
Hiç tıraş makinesi kullanmamışsınız galiba. En güvenli yöntem o desem yeridir. Yolma/koparma veya tüy dökücüye karşı alerji veya benzeri tepki verebilir vücut. O iş için özel makine kullandığı sürece bir sorun olmaz.

Bu videoya göz atın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam peki penisimin üstünde kıl çıkamayan yerlere jilet deyse oradan da kıl çıkmaya başlar mı? Bundan korktuğum için o kılları jiletle alamıyorum.

Canım benim testislerini de makine ile almaya çalış o zaman da göreyim seni. Ama dikkat et zar gibi derini yırtıp yumurtanı banyoya düşürme Makineyle tamamen alınmaz demiyorum. Üst kısımları vs. alabilirsin normal olarak. Ama penis üstü çok tehlikeli. Elektrikli bir makineyle yapılmamalı. Ben penisimi seviyorum, riske atmam seni bilemem
Hocam peki penisimin üstünde kıl çıkamayan yerlere jilet deyse oradan da kıl çıkmaya başlar mı? Bundan korktuğum için o kılları jiletle alamıyorum.
Kardeşim sen ne yaparsan yap o kıl çıkacak. Kadınlarda bile öyle bu doğal. Gilette'nin mavi renk banyo jileti var bütün marketlerde bulabilirsin. Duş jeli sürerek her yerine o jilet ile rahatlıkla alabilirsin. Mecbur yapacak bir şey yok. Her türlü kıl çıkacak. Esenlikler dilerim.

Şu an 16 yaşındayım ergenliğim bittiğinde penis üstündeki kıllar azalır mı?

Şu an 16 yaşındayım ergenliğim bittiğinde penis üstündeki kıllar azalır mı?
Azalmaz kardeşim. Hep kıllı olacak oran. Ki bu çok normal kafana dert etme. Doğal herkeste böyle. Kızlarda bile en az seninki kadar çıkıyor sen düşün. Düzenli bakımını yapacaksın. Tıraş edeceksin arada bir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…