Pentakill 7A-RTX4000 alınır mı?

Hocam neden çöp anakart dediğinizi hala anlayamadım. 30dk'lık videoyu da izleyemem oturup sistemi ben almayacağım zaten. Ram + anakartı düzgün seçse 45k oluyor zaten sistem.
Hocam ben şahsınıza bir şey söylemedim bu arada yanlış anlaşılmasın. Ancak video da çok uzun değil anakartı 1 dakika içinde (4 ile 5. dakika arasında) neden çöp olduğunu anlatıyor. VRM sıcaklıklarına ve testlere 15 ile 23 dakika arasında görebiliyorsunuz. Özetle ucuz mal kalitesiz VRM yani. Anakartı almaya değmez. Uzun ömürlü değil. Arada 2-3k oynuyor. Topu topu bütçen yoksa 1 ay beklersin yine alırsın yani.

Hocam ben şahsınıza bir şey söylemedim bu arada yanlış anlaşılmasın. Ancak video da çok uzun değil anakartı 1 dakika içinde (4 ile 5. dakika arasında) neden çöp olduğunu anlatıyor. VRM sıcaklıklarına ve testlere 15 ile 23 dakika arasında görebiliyorsunuz. Özetle ucuz mal kalitesiz VRM yani. Anakartı almaya değmez. Uzun ömürlü değil. Arada 2-3K oynuyor. Topu topu bütçen yoksa 1 ay beklersin yine alırsın yani.

1713199004186.png

Hocam bu şekilde iyi midir? Aklıma tek takılan soğutucuya +700 TL daha koyup sıvıya geçmek mantıklı mıdır?

Eki Görüntüle 2169473

Hocam bu şekilde iyi midir? Aklıma tek takılan soğutucuya +700 TL daha koyup sıvıya geçmek mantıklı mıdır?
O soğutucu gayet yeterli. Bir üst modeli var Phantom Spirit 120 SE diye ona da bakabilirsin. Kendim takarım diyorsan dışarıdan alabilirsin o da 1500 TL. Tamamen sana kalmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı