Pentium 4 531+Anakart ve Philips 170S ederi nedir?

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
250TL'ye ihtiyacım var ve kullanmadığım birkaç şeyi satmak istiyorum. Çalışır durumda Pentium 4 531 ve Anakartım var. Fotoğrafını koyuyorum. Bir de ölü piksel vesaire bulundurmayan Philips 170S 17" 60Hz monitörüm var. İkisinin toplam ederi nedir? Bir de GS7100 128Mb ekran kartım var. Alıcısı çıkar mı böyle eski ürünlerin?
Screenshot_20200622_013107.jpg

Bozuk olmadığı sürece çıkmaz demiştin, tamir ile çalıştırdığı ürünleri nasıl satacaklar?
Orasini bilmiyorum fakat genellikle eski parcalari alanlar ya ofis bilgisayarina takmak icin aliyor. Sizden ses yongasi bozuk olan anakarti alip ses yongalarini degistirip satiyor. Orasini ben bilmiyorum, nasil satiyorlar fakat satip gercekten para kazananlar gormustum.

Orasini bilmiyorum fakat genellikle eski parcalari alanlar ya ofis bilgisayarina takmak icin aliyor. Sizden ses yongasi bozuk olan anakarti alip ses yongalarini degistirip satiyor. Orasini ben bilmiyorum, nasil satiyorlar fakat satip gercekten para kazananlar gormustum.
İyi de adam sağlam ürünü de alıp ofis bilgisayarı yapacak :D Adam Pentium 4'ü alıp i5 yapamaz ya :D

Geri
Yukarı